Pensjonat Hotel Rokitno

Pensjonat

DOLINA BUGU

Informacje o pensjonacie

PENSJONAT DOLINA BUGU

Obiekt położony jest w zacisznym miejscu w malowniczej, wiejskiej scenerii w dobrej lokalizacji przy drodze powiatowej, w pobliżu nadbużańskich terenów, niedaleko od Janowa Podlaskiego. Pensjonat posiada Salę bankietową i konferencyjną. Organizujemy: wesela, imprezy rodzinne, firmowe i spotkania biznesowe.

NASZ CEL

Zapewniamy niezmiennie wysoką jakość usług dla naszych klientów. Stale dążymy do poprawy i innowacji w każdej dziedzinie, aby wciąż dodawać jeszcze to coś. Doskonałości nie można osiągnąć bez znakomitych ludzi – zatrudniamy i zatrzymujemy najlepszych pracowników starając się aby ich rozwój był priorytetem.

Tworzenie niezapomnianych wrażeń dla naszych klientów jest w centrum naszej uwagi. Słuchamy potrzeb naszych klientów, aby zapewnić unikalne i spersonalizowane, które wprowadzą w zachwyt a także spełnią i przewyższą ich oczekiwania. Zadzwoń +48 666 863 582 aby uzyskać więcej informacji

hotel rokitno

 

Pensjonat Dolina Bugu oferuje łącznie 45 miejsc hotelowych w pokojach, 2 osobowych i 3 osobowych.Dodatkowo możemy zaoferować także trzy luksusowe apartamenty

  • Każdy pokój posiada łazienkę
  • TV
  • Radio
  • WiFi
  • Apartament posiada sypialnię, salon oraz łazienkę z wanną.

Naszym celem jest zapewnienie i utrzymanie wysokiego poziomu komfortu i jakości oferowanych usług. Nasz nowoczesny pensjonat oferuje gościnną atmosferę w cichej, przepięknej okolicy – jakbyś był u nas już wcześniej.
Dlatego też wyznajemy prostą zasadę, którą podzielają także inni, ale która faktycznie realizowana jest tylko w kilku przypadkach:
Każdy gość powinien czuć się jak w domu, z dala od domu!
W dobie stale rozwijających się dużych marek korporacyjnych, istnieje rosnące zapotrzebowanie na indywidualność dlatego naszym zdaniem oryginalność i komfort są kluczem do sukcesu.

 


Pokój

2-osobowy

Wyposażenie: łazienka, TV, radio, WiFi

zdjęcie © aleksanderwolak.com
© aleksanderwolak.com

 

zdjęcie © aleksanderwolak.com
© aleksanderwolak.com

Pokój

3-osobowy

Wyposażenie: łazienka, TV, radio, WiFi

 

Pokój

Apartament

Apartamenty posiadają sypialnię oraz salon.Wyposażenie: łazienka z wanną, TV, radio, WiFi

zdjęcie © aleksanderwolak.com
© aleksanderwolak.com

Hotel Rokitno